Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
Frekans dönüştürücü Inverter Vektör AC Motor Drive 0.4kW-500kW Güç aralığı Başlangıç tork ayarlanabilir hız
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Başlangıç Torku: | 0,5Hz: %150 (OLVC), 1Hz: %150 (OLVC) |
| tork doğruluğu: | ≤%5 (OLVC) |
Modüler Tasarım Düşük voltajlı VFD HD2000 Voltaj seviyeleri 400V 690V 1140V 1380V
| Model: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
| OEM: | Kabul edilebilir. |
OLVC/CLVC Döngü Kontrolü 1:1000 Hız aralığı LED/LCD Klavyesi ile IP20/IP40 dereceli VFD
| Model: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
| OEM: | Kabul edilebilir. |
VFD Motor Değiştiricisi Dijital Frekans Değiştiricisi VFD Değiştiricisi Döner kaldırma ile 0.0-30.0%
| Giriş Frekansı Doğruluğu: | Dijital: 0,01 Hz, Analog: 0,01 Hz |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | V/F, OLVC (Açık Döngü Vektör Kontrolü), CLVC (Kapalı Döngü Vektör Kontrolü) |
| Tork Titreşimi: | ≤5%, Vektör Kontrolü |
Dayanıklılık İki Çeyreği Vfd Vektor Vfd Hava Soğutucu Geniş Hız aralığı ve Motor Sürüşü için Kesin Kontrol
| topoloji: | İki Çeyrek |
|---|---|
| Çıkış Voltajı: | 0V-giriş voltajı |
| Hız Kararlılığı: | OLVC: %0,2; CLVC: %0,1 |
Motor Sürücüsü VFD Değiştiricisi Karmaşık Sürüş Senaryoları için Çok yönlü Modüler Tasarım
| Temel düzeltme Giriş Gerilimi: | 3300V |
|---|---|
| Field-bus'ı destekler: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Endüstri Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | 15,6 İnç Endüstriyel Sınıf Dokunmatik LCD Ekran |
Modbus RTU İletişim V/F Kontrol Modu ile Kapalı Döngü VFD Değiştiricisi
| İletişim Protokolü: | Modbus RTU (standart Yapılandırma); Profibus-DP, CANopen, Profinet IO, Modbus TCP/IP, EtherCAT, Ethe |
|---|---|
| Kontrol Modu: | V/F, OLVC (açık Döngü Vektör Kontrolü), CLVC (kapalı Döngü Vektör Kontrolü) |
| Tork artışı: | %0,0-%30,0 |
Profinet IO Desteklenen HD8000 Serisi VFD 3300V Inverter Çıkış Voltajı ve En Son Soğutma Sistemi
| Temel düzeltme Giriş Gerilimi: | 3300V |
|---|---|
| Field-bus'ı destekler: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Endüstri Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | 15,6 İnç Endüstriyel Sınıf Dokunmatik LCD Ekran |
Sulama sistemleri için 15.6 inç endüstriyel sınıf LCD dokunmatik ekran HMI ile çok pompalı kaskad kontrolü VFD
| Temel düzeltme Giriş Gerilimi: | 3300V |
|---|---|
| Field-bus'ı destekler: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Endüstri Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | 15,6 İnç Endüstriyel Sınıf Dokunmatik LCD Ekran |
15kW Üç 3 Fazlı Frekans Değiştiricisi Açık Döngü Vektör VFD Değiştiricisi
| Çıkış Voltajı: | 0V-giriş voltajı |
|---|---|
| Tork artışı: | %0,0-%30,0 |
| Kontrol Modu: | V/F, OLVC (açık Döngü Vektör Kontrolü), CLVC (kapalı Döngü Vektör Kontrolü) |


