Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
Hızlı Frekans Sürücüsü Değiştiricisi V F Açık Döngü Vektör Kontrolü Modbus RTU Ağır Yük Uygulamaları
| Kontrol Modu: | V/F, OLVC (açık Döngü Vektör Kontrolü), CLVC (kapalı Döngü Vektör Kontrolü) |
|---|---|
| Giriş frekansı çözünürlüğü: | Dijital Ayar: 0.01Hz; Analog Ayar: 0.01Hz |
| İletişim Protokolü: | Modbus RTU (standart Yapılandırma); Profibus-DP, CANopen, Profinet IO, Modbus TCP/IP, EtherCAT, Ethe |
Tek ve çok fazlı yüksek güç sürücü sistemi için VFD Motor Inverter Değişken frekans dönüştürücü
| Ürün tasarımı: | Modüler tasarım |
|---|---|
| HMI: | 15,6 İnç Endüstriyel Sınıf Dokunmatik LCD Ekran |
| Motor tarafının oran gerilimi: | 10kV |
Su Soğutma IP54 Koruması 30MWA Güç 3300V Hızı ile Modüler Frekans Sürücü Faz Değiştiricisi
| Maksimum güç: | 30MWA(tek), 60MVA(paralel) |
|---|---|
| Mekanik IP koruması: | IP54 |
| başvuru: | Metalurji Mühendisliği, Petrol ve Gaz Taşımacılığı, Test Platformu, Yenilenebilir Enerji, Demiryolu |
VFD Düzenlenebilir Döner Boost Frekans Sürücü Faz Değiştiricisi Kesin V F Eğirler
| Tork artışı: | %0,0-%30,0 |
|---|---|
| Giriş frekansı çözünürlüğü: | Dijital Ayar: 0.01Hz; Analog Ayar: 0.01Hz |
| V/F eğrisi: | Düz Hat Tipi, Çok Noktalı Tip, V/F Yarım Ayırma Modu, V/F Tam Ayırma Modu |
60MVA Değişken Frekans Dönüştürücüsü IP54 Korumalı Senkronizasyon Asinkron Motor
| Maksimum güç: | 60MVA(paralel) |
|---|---|
| Mekanik IP koruması: | IP54 |
| Çevre sıcaklığı: | Giriş Sıcaklığı≤40 |
HV350 Genel Amaçlı VFD Vektör Frekans Değiştiricisi Asinkron Motor Sürücü Kontrolü İçin Değişken Frekans Değiştiricisi
| Giriş Voltajı: | Giriş voltajı: 380V (-%15) ila 480V (+%10) Faz: Üç fazlı |
|---|---|
| Girdi gücü frekansı: | 50Hz/60Hz ±5% |
| Çıkış Voltajı: | 0V~Giriş voltajı |
HV300 Genel Amaç 0.4kW'dan 500kW'ya Değişken Frekans Değiştiricisi Ortak Motor Sürücü Vektör Frekans Değiştiricisi
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
HV300 Genel Amaç 0.4kW 500kW Değişken Frekans Değiştiricisi Sürücü Vektör Frekans Değiştiricisi
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
HV350 Genel Amaç 0.4kW'dan 500kW'ya Değişken Frekans Dönüştürücü Motor Sürücü Vektör Frekans Dönüştürücü
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Üç Fazlı Frekans Sürücü Değiştiricisi Aşırı yük koruması ile vektör frekans inverteri
| Korumalar: | Kısa devreye karşı koruma, aşırı akım, aşırı yük, aşırı voltaj, düşük voltaj, faz kaybı, aşırı sıcak |
|---|---|
| Otomatik Gerilim Düzenlemesi (AVR): | Şebeke Voltajı Belirli Bir Aralıkta Değiştiğinde Çıkış Voltajını Otomatik Olarak Sabit Tutar |
| Çıktı Sıklığı: | 0Hz-1500Hz |


