Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
Güç vektörü frekans VFD Değiştiricisi V/F Kontrolü Geniş Girdi Voltaj aralığı Modbus RTU İletişim Protokolü ile
| gerilim Kontrolü: | V/F, OLVC (Açık Döngü Vektör Kontrolü) |
|---|---|
| Güç aralığı: | 0,4 kW ~ 500 kW |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
VFD Inverter Control Wide Input Voltage Range Modbus RTU İletişim Protokolü
| gerilim Kontrolü: | V/F, OLVC (Açık Döngü Vektör Kontrolü) |
|---|---|
| Güç aralığı: | 0,4 kW ~ 500 kW |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
IP20 derecelendirilmiş Endüstriyel VFD, Gelişmiş Döngü Yanıtıyla (≤5ms) hassasiyet
| Sarsıntı önleme fonksiyonu: | Hızlanma veya Yavaşlama Sırasında Yükün Önemli Salınımından Kaynaklanan Kazaları Önleyin |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama eğrisi: | Düz Çizgi, S-eğrisi |
| Giriş gücü frekansı: | (50Hz/60Hz)±5% |
HD8000 Orta Voltaj Mühendislik VFD Sistemi Yüksek Güçlü Vfds
| Şebeke tarafının anma gerilimi: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V A: 10kV |
|---|---|
| Motor tarafının anma gerilimi: | 3: 3300V 6: 6600V A: 10kV |
| Güç: | 10: 10MVA |
Yüksek performanslı üç fazlı VFD 380V-480V motorlar 0.4kW-500kW aralığı
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Kötü ortamlar için IP20 VFD -25°C'den 55°C'ye kadar çalışma ve yüksek irtifa uyumluluk nem 15%-95%
| Giriş Voltajı: | 380V(-15%)~480V(+10%) üç fazlı |
|---|---|
| Çıktı Sıklığı: | 0~600Hz |
| İletişim arayüzü: | Modbus RTU(Standart yapılandırma);Profibus-DP, Profinet IO, CANopen, Modbus TCP/IP, Ethercat, EtherN |
0.4kW-500kW Vektör Frekans Değiştiricisi Kontrolü 1Hz 150% Başlangıç Döner 1000m Rated Altitude Operasyon
| Nem: | <%90 RH, Yoğuşmasız |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40 ℃~+70℃ |
| Çıktı Sıklığı: | 0Hz ~ 300Hz |
15kw 30kw 37kw Vektör Endüstriyel Frekans Değiştiricisi Düzenlenebilir Hız Modbus RTU 0.4kW-500kW RS485
| Hızı Ayarla: | 1:100 (OLVC), 1:50 (V/F) |
|---|---|
| Başlangıç Torku: | 0,5Hz: %150 (OLVC), 1Hz: %150 (OLVC) |
| Tork Titreşimi: | ≤2% (OLVC) |
Yüksek Güçlü Sıvı Soğutulmuş AC Sürücüsü 2800kW - HD2000 Ağır Endüstriyel Aygıtlar için VFD
| Model: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
| OEM: | Kabul edilebilir. |
HV510 380-480V 3 Fazlı Asenkron/PMSM Motorlar için VFD, 16-Segment PLC Çok Hızlı Çalışmayı Destekler
| Giriş voltajı: | 380V (-%15) - 480V (+%10), Üç fazlı |
|---|---|
| Giriş gücü frekansı: | (50Hz/60Hz)±5% |
| Giriş voltajı dengesizliği: | ≤3% |


