Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
HV500 VFD Değişken Frekanslı Sürücü Inverter Vektör Kontrol Frekans Inverteri
| Koruma Sınıfı: | IP20 |
|---|---|
| Soğutma yolu: | cebri hava soğutma |
| Verimlilik: | 5,5 kW~22 kW: ≥%93; 30 kW'ın üstünde: ≥%95 |
Değişken frekanslı sürücü VFD 380V-480V 3 fazlı
| Başlatma Torku: | VF: %100 (0,5 Hz), OLVC: %150 (0,5 Hz), CLVC: %180 (0 Hz) |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama eğrisi: | Düz, S Eğrisi |
| Motor tipi: | Asenkron Motor, Senkron Motor |
HV300 Multi-Function Universal Vector Frequency Inverter VFD Variable Frequency Drive AC Drive
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş Frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Başlangıç Döner Toz Dayanıklı 380V-480V Vfd 3 Fazlı Değişken Frekanslı Sürücü Kabine Sistemi
| Tork Titreşimi: | ≤±5%, Vektör Kontrol Modunda |
|---|---|
| Hızlanma/yavaşlama süresi: | 0.0s~3200.0s; 0,0s~3200,0s; 0.0min~3200.0min 0,0 dk~3200,0 dk |
| Başlangıç Torku: | OLVC: %150 (0,5 Hz); CLVC: %200 (0 Hz) |
Üç Fazlı Değişken Frekanslı Sürücü Değiştiriciler Vfd 0.4-750KW Güç
| Çalışma verimliliği: | Çok güzel |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0.4-750KW |
| Analog giriş: | Maksimum çıkış frekansının %0,2'si içinde |
750KW 3 Fazlı Değişken Frekans Sürücüsü VFD Değiştiricisi
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
|---|---|
| Analog giriş: | Maksimum çıkış frekansının %0,2'si içinde |
| İsimlendirilmiş güç: | 0.4-750KW |
Motor 3 Fazlı Değişken Frekans Sürücüsü Vfd Sürücüsü Çok Adımlı Hız için LED/LCD Klavyesi
| Tuş takımı: | LED/LCD |
|---|---|
| Garanti Dönemi: | 18 ay |
| Analog giriş: | Maksimum çıkış frekansının %0,2'si içinde |
HD2000-C-10-12 Tek sürücü 5.5-600kW Çeşitli Adım Hız Fonksiyonu ile Değişken Frekans Sürüsü
| Model: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
| OEM: | Kabul edilebilir. |
0.4-750KW 2.2 Kw 4kw 55kw Değişken Frekanslı Sürücü Birimi 2 Analog Girişle
| Çalışma verimliliği: | Çok güzel |
|---|---|
| OEM: | Kabul edilebilir. |
| Analog Girişler: | 2 |
Tek sürücü 5.5-600kW VFD Common DC BUS Multi-drive Motor Variable Frequency Drive
| Çalışma verimliliği: | Çok güzel |
|---|---|
| OEM: | Kabul edilebilir. |
| Analog Girişler: | 2 |


