Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
Variable Frequency Drive with Exceptional 0.01 Percent Speed Accuracy for Critical Process Control
| Şebeke tarafının anma gerilimi: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V A: 10kV |
|---|---|
| Motor tarafının anma gerilimi: | 3: 3300V 6: 6600V A: 10kV |
| Güç: | 10: 10MVA |
VFD Değişken Frekans Sürücüsü IGBT sürücü kontrol kararlılık tasarımı vektör frekans inverteri
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Değişken Frekans Sürücüsü Inverter Motor Vfd Sürücüsü Dinamik Hız Azaltma Döner kaldırma
| OEM: | - Evet. |
|---|---|
| Tork Titreşimi: | ≤5%, Vektör Kontrolü |
| Dinamik Hız Azaltma: | OLVC<0,5%*sn, CLVC<0,3%*sn |
Torque Response Motor VFD Inverter Frequency Drive Asynchronous Motor için
| Tork tepkisi: | ﹤5ms, Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Hızlandırma ve yavaşlama süresi: | 0.0s~3200.0s, 0.0min~3200.0min |
| Tork Kaldırma: | 0,0%~30,0% |
VFD vektör frekans invertörü asinkron motor sürücü kontrolü için değişken frekans dönüştürücü
| Giriş Voltajı: | Giriş voltajı: 380V (-%15) ila 480V (+%10) Faz: Üç fazlı |
|---|---|
| Girdi gücü frekansı: | 50Hz/60Hz ±5% |
| Çıkış Voltajı: | 0V~Giriş voltajı |
Düzenlenebilir Değişken Frekans Dönüştürücü Sürücüsü Vfd Çok Adımlı Hız 3 Fazlı 0-1000V
| Model: | HD2000-C-10-13 |
|---|---|
| Analog giriş: | Maksimum çıkış frekansının %0,2'si içinde |
| Özel fonksiyon: | Çok adımlı hız |
0.4kW ila 500kW Değişken Frekans Değiştiricisi Genel Amaçlı Ortak Motor Sürücü VFD
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Değişken Hız Sürücüsü Frekans Değiştiricisi Düzeltme Aşırı Yüklem Destek
| Şebeke tarafının oran gerilimi: | 3000V ((3300V) |
|---|---|
| Mekanik Korozyon önleyici: | C4-M |
| Ürün Adı: | Orta Gerilim Mühendisliği VFD Sistemi |
Güç 60MVA Değişken Frekans Dönüştürücü 1900V Orta Voltaj Mühendisliği için Vfd Dönüştürücü
| Mekanik Korozyon önleyici: | C4-M |
|---|---|
| Maksimum güç: | 30MWA(tek), 60MVA(paralel) |
| Çevre Yüksekliği: | ≤4000mm(2000m~4000m Değer kaybı) |


