Tüm ürünler
-
Jake MillerMontaj hattımızdaki kritik bir VFD değişimi için inverters-vfd.com'a bir şans verdik. Ürün sadece mükemmel bir eşleşme olmakla kalmadı, aynı zamanda önceki tedarikçimizden daha uygun fiyatlıydı. İstikrarı, sık sık yaşanan arıza sorunlarımızı ortadan kaldırdı. Olağanüstü bir değer ve endüstriyel bileşenler için güvenilir bir ortak. -
Sarah Cheninverters-vfd.com'daki teknik ekip paha biçilmezdi. Servo motor için uygulamamızı anlattım ve üstün dinamik tepkiye sahip bir model önerdiler. Kurulum sorunsuzdu ve hassasiyet döngü sürelerimizi iyileştirdi. Uzman rehberliği ve yüksek performanslı bir ürün! -
David "Big D" KowalskiÇoklu PLC üniteleri ve HMI'lar için verdiğimiz sipariş, hatasız bir şekilde tamamlandı ve şaşırtıcı bir hızla gönderildi. Bunları entegre ettiğimizden beri, kontrol sistemimizin iletişimi daha sağlam. Lojistikten ve bu bileşenlerin sağlam performansından etkilendik. Baştan sona sorunsuz bir deneyimdi. -
Emily WhiteHassas bir test ortamı için düşük gürültülü bir mil motoruna ihtiyacımız vardı. Satın aldığımız ünite fısıltı sessizliğinde çalışıyor ve tutarlı tork sağlıyor. Kalitesi, kullandığımız bazı büyük markaları geride bırakıyor ve maliyeti de çok daha düşük. Özel uygulamalar için olağanüstü.
anahtar kelimeler [ vfd variable frequency drive ] eşleşme 140 Ürünler.
Değişken frekanslı sürücü 3300V 1900V,10kV 6600V 10kV vfd inverter
| Mekanik karakteristik: | Tek/çok eksenli sürücü, iki bölgeli/dört bölgeli |
|---|---|
| Motor tarafının anma gerilimi: | 3: 3300V 6: 6600V A: 10kV |
| Güç: | 10: 10MVA |
5.5-560kW Değişken Frekanslı Sürücü VFD Inverter Esnek Tek Çoklu Sürücü Sistemi Modüler Donanım
| Gerilim Seviyeleri: | 400V, 690V, 1140V, 1380V |
|---|---|
| Max. Maks. Parallel Operation Power Paralel Çalışma Gücü: | 11200kW (Hava soğutmalı), 22400kW (Sıvı soğutmalı) |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz ±%6 |
Patlama Dayanıklı Değişken Frekanslı Sürücü 1.5 Kw 20kw 3 Faz 1000V
| Tuş takımı: | LED/LCD |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0.4-750KW |
| Dış tip: | Üçlü |
6600V Modüler tasarım değişken frekanslı sürücü dönüştürücü 1900V Vfd Mühendislik dönüştürücü
| Özellikler: | 1. tek/çok eksenli sürücü, IP54 koruması, iki bölgeli/dört bölgeli |
|---|---|
| Tasarım: | Modüler tasarım |
| Düzeltme: | çok darbeli temel düzeltme, akıllı düzeltme ve PWM düzeltme |
Esnek Değişken Frekans Sürücüsü 0.4kW-500kW Sadeleştirilmiş PLC Kontrol Terminalleri ile
| Güç aralığı: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Giriş Gerilimi Uin: | 200V (-%15) ~ 240V (+%10) 1PH/3PH 380V (-%15) ~ 480V (+%10) 3PH 500V 500V (-%15) ~ 690V (+%10) 3PH |
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
Dinamik Hız Azaltımı ve Döner Yükseltme için Zorlu Hava Soğutma Değişken Frekanslı Sürücü
| Koruma Sınıfı: | IP20 |
|---|---|
| Soğutma yolu: | cebri hava soğutma |
| Verimlilik: | 5,5 kW~22 kW: ≥%93; 30 kW'ın üstünde: ≥%95 |
5 HP Motor 2 HP 10 HP 7.5 HP için vinç değişken frekanslı sürücü
| V/F eğrisi: | Düz çizgi tipi, Çok noktalı tip |
|---|---|
| aşırı yük kapasitesi: | %150 1dk/5dk, %180 10sn/5dk |
| Kurulum Yöntemi: | Bir Kabine Monte Edildi |
Modüler tasarım Değişken Frekans Sürücüleri 45Hz-66Hz IP54 30MWA ((tek), 60MVA ((paralel)
| Ürün tasarımı: | Modüler tasarım |
|---|---|
| HMI: | 15,6 İnç Endüstriyel Sınıf Dokunmatik LCD Ekran |
| Motor tarafının oran gerilimi: | 10kV |
Değişken Frekans Sürücü Faz Değiştiricisi Vfd ve Değiştiricisi Düz/S Eğri Döner kaldırma
| Tork hassasiyeti: | ≤5%, Vektör Kontrolü |
|---|---|
| Giriş frekansı: | 50Hz/60Hz±5% |
| Hızlanma ve yavaşlama eğrisi: | Düz, S Eğrisi |
600Hz Frekanslı VFD Değiştiricisi, vinç sürücü indüksiyon motoru değişken frekanslı sürücü için
| röle çıkışı: | Tek kanallı C Form İletişim, NO+NC |
|---|---|
| Analog giriş terminali: | AI1, AI2: 0V~10V/ 0 (4)mA~20mA |
| Tork artışı: | %0,0-%30,0 |


